| Ojog_Ioana_1997 a întrebat:

vreau sa imi fac un blog despre moda, voi ce ati vrea sa gasiti, sau ce aveti nevoie sa aflati de pe astfel de bloguri... si ma refer la un subiect mai indetaliat?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Caut informatii utile, informatii de care nu stiam. Ar fi interesanta o postare despre regulile generale de combinare a hainelor si a culorilor. De asemenea pe blogurile de moda de obicei se posteaza OOTD( outfit of the day). Si ar fi foarte bine daca nu ai pune o groaza de figuri de stil sau exprimarii fumate. De asemenea posteaza regulat, cel putin de 2 ori pe saptamana.
Pentu mai multe informatii imi poti lasa un mesaj aici:
https://www.facebook.com/pages/Bubbles/244325592375313?ref=br_tf
Iar daca te intereseaza, aici ai si link-ul catre blogul meu: http://polly-lena.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| Cristal11 a răspuns:

Pai,fa-ti cont pe google. Iti poti face acolo un blog

| MădăLinaLina a răspuns:

Salut...as vrea sa fie ceva simplu dar folositor, sa ne poata sugera ce e in voga.Sa aiba multe sfaturi. sper ca te-am putut ajuta