| kaTTsu a întrebat:

vreau sa imi fac un tatuaj sau chiar 2, vreau sa fie permanent, unde imi recomandati sa merg in Bucuresti, imi pot alege modele? cat ma costa ca pret nu stiu mai nimic despre cum e sa iti faci un tatuaj, ar fi primele mele tatuaje, deci?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Un tatuaj consta intre 200 si 500 ron depinde de ce vrei sa-ti faca daca este u model mai greu, mai complicat. Dar nu-ti recomand nici in ruptul capului asa ceva pentru ca din momentul acela trebuie sa stai aproximativ 1-2 saptamani sa te ungi in permanenta cu un unguent special, ca daca cumva s-ar infecta, e vai si amar de capul tau! Inainte sa iti faci un tatuaj gandeste-te de 2 ori inainte. Am prieteni care si-au facut tatuaje si li s-au infectat acel loc cu o basica foarte mare + ca este fi foarete dureros. Bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

| cupydo0n a răspuns:

Aici ai o lista cu cateva saloane : http://www.ziarulring.ro/......-Bucuresti

Gasesti acolo locatia exacta, pretul, orarul si unde poti sa ii contactezi.

Bafta.

| niculita4tpu a răspuns:

Nu iti recomand sa-ti faci tatuaj; nu stii niciodata ce boli poti lua. De asemenea, la batranete, se mai lasa pielea si-o sa arate groaznic