| FlorinBlondu a întrebat:

Salutare tuturor, vreau sa imi fac un tatuaj si nu as vrea sa il fac permanent, am tot cautat prin Bucuresti tatuaje teporare (cum erau cele de la guma cu apa). Stie cineva un magazin in Bucuresti care sa vand astfel de tatuaje?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei un tatuaj temporar, poti sa tii-l faci si cu un marker permanent, care in timp iese la spalat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajul permanent se bate in derma, alea care sunt temporale ( chipurile ) se bat in epiderma. Slabe sanse sa-ti bata tatuajul doar in epiderma, slabe sanse sa ti se duca tot tatuajul si sa ramana pielea curata.
http://topcosmetice.blogspot.ro/2014/03/lista-parfumurilor-fm.html

| CrazyLolo a răspuns:

Https://teamdeals.ro/......e-80-ron/p
Sunt dragute tauajele de pe acest site si nu sunt permanente.Nu stiu daca e di Bucuresti, dar sigur e din Romania. Sper ca te-am ajutat!