| lore978 a întrebat:

Vreau sa imi fac unghii singura cu oja semipermanenta fara sa mai merg la salon. Imi puteti spune va rog care este cea mai buna oja semipermanenta?

2 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

Bună!

Găseşti la Melkior, dar oja semipermanentă necesită lampă UV neapărat. Nu va funcționa fără lampă.

| Crux a răspuns:

Bună!
Oja semipermanentă trebuie aplicată în saloane de manichiură pentru că necesită o lampa UV sau lampa LED. Deci nu îți poți face singură decât dacă ai una dintre acele lămpi acasă, altfel oja nu se usucă.