| ioanadiana1 a întrebat:

Vreau sa imi pun flesh tunnel de 4 mm dar nu stiu cum se procedeaza. mi-am luat expander tot de 4, iar multi mi-au spus sa-l bag direct pe tot, sau putin cate putin in fiecare zi ca urechea sa se obisnuiasca. Ce trebuie sa fac pana la urma?

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

E recomandat să bați puțin câte puțin ca să nu îți rănești prea rău urechea sau chiar să o rupi, deși m-aș îndoi că la 4mm e posibil. Totuși mai bine cu răbdare și cu urechea sănătoasă.

| 13paranoia13 a răspuns:

Cunosc multe persoane cu Flesh Tunnel, iar ele și l-au făcut treptat. Bagă puțin câte puțin în fiecare zi...4mm nu e atât de mare deci îl vei face destul de repede.
Baftă! happy

| Catastrophy a răspuns:

Eu am flesh tunnel de 12mm big grin, am gaura sanatoase pentru ca am urmat niste pasi simpli.Am luat-o treptat.PRimul meu expander a fost o scobitoare:]] dupa aia au dost 2 si tot asa pana la 4 scobitori, dupa poti sa pui expander normal, il infigi din prima daca ai facut treaba cu scobitoriile. big grin sper ca am ajutat