| Labyrinth a întrebat:

Vreau să-mi pun un flesh tunnel şi nu prea ştiu cum să încep. Ştiu că-mi trebuie întâi un expander (cel mai mic), dar nu ştiu cât timp să-l ţin şi care-s mai bune. Poate cineva să mă ajute? Aş dori în special cei care au deja un tunnel.

8 răspunsuri:
| Metin2intrebari2 a răspuns:

Fasole

| Coraline14Dnb a răspuns:

Daca vrei, eu le fac hand made.
Adica din fimo mi le-am facut pe toate si astfel am putut sa-mi maresc singura dimensiunile sau sa-mi fac modelul preferat. expandere spirala/con / fake flesh / flesh gol / plugs :3. si imi scrii daca doresti.(piinku_17xd)
Mna, la mine e 5 lei unul laughing indiferent de marime etc.

| Coraline14Dnb a răspuns:

Https://www.facebook.com/sellingcraps de aici poti face rost de fleshuri. :D

| Vasianasian a răspuns:

Eu mi-am bagat expander de 6mm direct, l-am tinut 3-4 zile, apoi l-am inlocuit cu fleshul, dupa am asteptat sa se vindece. Acum am de 14mm big grin

| Mihaela6666 a răspuns (pentru Vasianasian):

Cum ti ai pus direct de 6mm? De la gaura normala la 6mm e ceva

| Vasianasian a răspuns (pentru Mihaela6666):

Am bagat expenderul direct, dar pusesem crema pe el sa alunece. In 2013, cand am comentat aveam gaura de 14 laughing)), dupa am dus-o pana la 30mm. Acum am micsorat-o la 10mm (1 an a durat sa se micsoreze), dar a ramas lobul destul de mare chiar daca gaura este mica.

| Catalin_Last_1997 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=C58kwA_snKs uite, sper ca intelegi engleza.

| fefe97 a răspuns:

Am inceput de la 1 mm, si am ajuns la 1 cm in cate-va saptamani.
am mers din mm in mm, bagam expanderu', pana la jumate apoi dormeam si in somn expanderu ajungea pana la capat (urechea se dilata si nu simteam nimic din cauza ca dormeam) laughing oricum nu trebuie sa te grabesti, risti sa ti-se rupa urechea si o sa s-e vada urat gaura la final.