| Byanka21 a întrebat:

Vreau sa imi schimb samponul si nu stiu ce sa cumpar. Am parul lung, tuns in scari dar am mult volum. Ce sampon e bun? Funda

Răspuns Câştigător
| sorinae a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema ca tine, wash &go imi facea parul cu prea mult volum iar cand il pieptanam se facea bufant si m-am spalat odata cu head &shoulders si parul s-a uscat drept si frumos fara mult volum iar cand l-am pieptanat nu s-a facut volumul mai mare ca la wash & go.Eu iti spun sa-ti head &shoulders si vezi cum reactioneaza parul tau! Funda? Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Sampnul potrivit pentru parul tau poti sa ti-l alegi de aici http://atshopping.ro/......search.php
Pentru a scapa de volum foloseste un balsam, eventual fara clatire http://atshopping.ro/......search.php

| deyutza135 a răspuns:

Si eu am la fel parul si eu folosesc head and shoulder e foarte bun

| blu3ey3s a răspuns:

Wash&Go sau Head and shoulders happy Funda?

| roxanaghiuzan a răspuns:

Si eu am aceiasi problema si inca nu am gasit samponul potrivit pentru asta dar am gasit alta metoda : dupa ce faci baie iti prinzi parul in coc normal si il lasi minim 5 ore.La mine functioneaza.

| Diapufu a răspuns:

Poti incerca un sampon pentru stalucire sau daca ai matreata poti sa iei unul anti matreata sau un sampon pentru par normal cea mai buna sugestie...winking