| DorianBradea a întrebat:

as vrea sa mi cumpar un sampon pentru parul lung barbatesc care sa mi dea volum si sa-mi intareasca firul de par, dar samponul sa fie comercial, adica sa-l gases in kaunfland, lidl, etc... Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Pantene Aqua Light e cel mai bun pentru mine, avand parul gras. Curata bine, nu mi se ingrasa la fel de repede si iti da si volum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head and Shoulders

| Minola_Alexandra_Pop_2000 a răspuns:

Recomand acel șampon franțuzesc "Le petit marseille" (sper ca am scris corect)
E foarte eficient si nu ingrasa parul

Bafta