| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma duc sa ma pensez si vreau sa imi ziceti si mie cum sa fac.Adica vrea sa ma duc la un salon dar nu stiu unde sa intru ca acolo este si frizerie, coafor si mi-e sa nu intru acolo si sa ii zic ca vreau sa ma pensez. si daca stiti un salon de pensat din tg-jiu prin zona pe langa Kaufland! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Trebuie sa te duci la un salon de infrumusetare nu la o frizerie.intri acolo si spui ca vrei o programare la pensat...ii poti spune chiar si unei hairstyliste pentru ca ea va sti pe cine sa cheme pentru a vorbi cu tine in legatura cu pensatul.

| ioanais a răspuns:

Poti sa incerci aici http://www.janyn.ro/

| IoanaStn1996 a răspuns:

Pai cam asta trebuie sa faci. normal ar fi ca la orice salon sa fie cosmetica (printre care si pensat)..deci..bafta

| Alynn_Alynush_1997 a răspuns:

In toate saloanele de frizerie daca te duci si spui ca vrei sa te penseze te penseaza fara discutii, sora mea nici macar nu se osteneste sa caute saloane special de cosmetica, ea se duce direct la coafor sa se penseze pentru ca acolo este si mult mai ieftin.Pur si simplu intri in coafor si spui frizerului sa te penseze happy