| Unlucky a întrebat:

Voi cu cine mergeti la pensat? Am 14 ani si vreau sa merg la un salon sa ma pensez, si n-as merge singuraa...

Răspuns Câştigător
| MariusN1 a răspuns:

Cu un prezervativ

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pe mine ma penseaza mama deoarece lucreaza in dimeniu dar daca as merge la salon probabil as lua cu mine o prietena.

| MadRaven a răspuns:

Poti merge cu cea maibuna prietena, cu o ruda etc,
Mai bine zis poti merge cu oricine
Baftă!

| Kasia a răspuns:

Cu o prietena.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mergi cu o verisoara daca nu iti place cu mama ta sau daca ai un frate
tot asa te penseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg singura da poti sa mergi cu cine doresti tu.

| ArrianaM a răspuns:

Poti merge cu cea mai buna prietena,cu sora ta(daca ai), cu mama,(daca are rabdare), cu o vecina, cu o verisoara, cu o matusa......cu oricine vrei tu.....baftaa! happy

| PikachuPufos a răspuns:

Eu am mers cu mama.

| SORi16 a răspuns:

Clar pe cea mai buna prietena. Puteti sa aveti o zi intreaga la salon.

| Raluutsa a răspuns:

hee hee Pai poti merge cu cine vrei tu, normal! O idee buna ar fi po prietena...dar de ce nu mama, matusa, sora...etc! Te poate insotii si o persoana de sex masculin de ce nu? Tu alegi kiss

| Stefy_Stefana_1993 a răspuns:

Bunahappy,ai putea sa te duci cu cea mai buna prietena sau de ce nu cu mama tahappy