| anonim_4396 a întrebat:

Am sprancenele blonde si nu se prea vad.Nu m-am pensat niciodata si as vrea sa merg la salon sa imi dea prima data o forma dar nu stiu cum ar arata daca sunt blonde si nu se prea vad.Nu vreau sa le vopsesc.Folosesc creion pentru sprancene insa nu tot timpul.Cam cum ar trebui sa ma pensez? Am si pleoapele putin lasate.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Lasă-te pe mâna specialiştilor. Îţi vor prezenta ei toate opţiunile şi varianta optimă.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la salon, îți vor da o formă și pot fi vopsite ușor.
Pa, pa.