| rrrrares33 a întrebat:

vreau sa ma tund si am carare intre centru si unde ar trebui sa fie cararea pe partea stanga. si nu stiu cum sa ma tund.mereu cand merg la frizer nici el nu prea stie ce sa zica despre cum sa ma tund. orice poza as arata imi zice ca din cauza cararii nu poate sa ma tunda asa. Ajutorr!

1 răspuns:
| rocket1204 a răspuns:

Incearca sa renunti la carare. Poarta-l fara carare o vreme sa se dezobisnuiasca parul sa stea cu carare. Da-l cu gel sa nu mai stea cu carare daca altfel nu poti.