| AlleAlle1 a întrebat:

Buna TPU imi poate spune cineva mai detaliat cum e tunsa tequila, vreau sa ma tund ca eae dar nu stiu cum sa ii zic alea cum sa ma tunda
P.S Ii voi arata si o poza dar vreau si sa imi spun
Fundaaa :X.**

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Breton filat intr-o parte ( ce parte vrei tu ) si "ciuf" filat la spate big grin, iar restul parului sa fie foaaarte filat. Take care!

3 răspunsuri:
| MetallZuZ a răspuns:

Zii sa te tunda filat si daca nu pricepe cum vrei, zii "in stil emo" happy

| gabby77 a răspuns:

Eu una când mă tund merg cu mai multe poze pe tel și coafeza dacă e bună știe ce să iți facă
SPER CĂ TE-AM AJUTAT

| Lorii69 a răspuns:

Pai. sus ii spui ca vrei foarte filat ( in crestet), iar jos spune-i sa nu-ti ia din calota. sa tunda drept. dupa ce ii vei arata si poza va stii ce are de facut! :*