| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma tund si nu am nici o idee. am parul lung dar firul subtire.prin urmare este foarte rar.Imi puteti da niste idei?
funditalove struck mersi!

Răspuns Câştigător
| claudiarebecca a răspuns:

Bob. mai lung in fata, mai scurt la spate. e o tunsoare f comoda si iti da volum la par, asa ca e avantajos daca ai firul subtire.

7 răspunsuri:
| YrYnA_7766 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
Raluca,uita-te pe linkul asta : sper sa gasesti ceva; o3
Si daca ai parul foarte rar si lung te poti tunde in scari sau drept;)

Răspuns utilizator avertizat
| ElenaMaria1 a răspuns:

Tunsoarea bob este cea mai potrivita acestui tip de par si se potriveste oricui. Funda?batting eyelashes

| ReEbecutZa a răspuns:

Te poti tunde bob daca vrei parul scurt iar daca vrei sa fie mediu il poti fila