| selena00 a întrebat:

vreau sa ma vopsesc cu nuantator.Eu sunt satena si nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ruxy16493 a răspuns:

Poti sa te faci roscata, poti incerca un blond-auriu daca ai tenul deschis, daca ai tenul inchis te poti face bruneta happy. Sau daca zici ca esti satena si nu vrei sa te indepartezi prea mult de nuanta naturala poti sa te faci un ciocolatiu inchis sau deschis, cum ti se potriveste mai bine. Bafta happy
Pa-pa

4 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Buna!
Varfurile parului roscate sau blonde

| Biencuta_Bianca_1999 a răspuns:

Incearca sa it faci cu decolorant.E mult mai bun

| Violetta321 a răspuns:

Un blond-auriu sau blond-deschis sau roscata sau te poti vopsi de la jumatatea parului blonda

| Loredanamdk a răspuns:

Buna si eu eram satena si m-am vopsit negru albastrui si imi sta bine :*