| Mariaaa6081 a întrebat:

Vreau sa`mi cumpar si eu un aparat de epilat.La ce preturi se gasesc? Care este cel mai ieftin? Si are ceva daca costa putin? Adica e mai prost?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Pai sunt de pe la 120 ron la 500. Depinde de cat e de performant. Pai in general cele mai scumpe au si atenuator de durere, mai multe pensete, care fac epilatul mai eficient. Dar sunt sigura ca vei gasi unul bun si la un pret mai mic. Nu ti-l recomand pe cel mai ieftin. Iti poti lua unul la 200 ron.

1 răspuns:
| Mariaaa6081 explică:

Multumesc...happy