| CrazySunshine a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor, se poate pune aparat dentar la facultatea de stomatologie din Târgu Mureș? Daca da, cam cat ar costa? in orice caz, doresc sa imi pun aparat dentar si am auzit ca e mai ieftin la facultate. Daca stie altcineva vreun cabinet cu preturi rentabile, sunt deschisă. ^_^ Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MercedesLambre a răspuns:

Da acolo iti pune aparat dentar ca si-a pus si sora mea cand era mica dar nu mai stiu cat costa, cred ca vreo doua milioane, infine. Sper sa-ti fie de folos