| madalicious a întrebat:

Vreau sa-mi fac niste suvite mov, roz sau verzi poate albastre. Cu ce imi pot face parul asa?big grin Si cam cat ar costa produsul cu care mi-as putea face suvitele?

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Poți cumpăra de la farmacie nuanțator, costă maxim 10 lei o sticluță! Șuvițele te pot ține și o lună!
Baftă!

| Kiyy a răspuns:

Iti poti lua de la farmacie albastru de metin pentru suvite albastre spre verzi si violet digential pentru mov spre roz. Acum depinde si ce culoare e parul tau. Daca este mai deschis rozul va iesi mai bine. Si daca e mai inchis, de ex saten sau brunet cele verzi vor iesi foarte bine.
Costa in jur de 6 lei... eu am dat anul trecut pe una 4 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna iti poti face suvite cu vopsea de par sau cu spray de par. nu stiu cat costa dar cred ca in jur de 20 de lei. sper ca team putut ajutabig grin