| xPatriciaa a întrebat:

Am parul saten natural si vreau sa imi decolorez 2 suvite in spate [ adica, una in stanga si una in dreapta].Si poate sa le vopsesc albastre.
Imi puteti spune cu ce as putea sa ma decolorez si cam cat m-ar costa totul.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pentru cine a comentat ultima data:daca iti bagi suvite blonde nu inseamna ca le decolorezi? laughing Eu am experienta cu vopsit/decolorare care apropo e acelasi lucru atunci cand te joci cu nuantele de blond. laughing
Ia-ti pudra decoloranta si oxidant de la kallos sau ce firma vrei tu sau poti lua decolorant la cutie cum ar fi Garnier sau Palette(scrie pe cutie ceva de genul crema decoloranta)
Cel mai bine e sa te decolorezi daca vrei albastru pentru ca daca iti dai cu albastru peste saten iese un verde foarte urat.

| xPatriciaa explică (pentru Bondarel99):

Mersii! Asa o sa fac big grin

4 răspunsuri:
| licurici77 a răspuns:

Nu cred ca parul tau necesita decolorare daca este natural. poti sa incerci sa iti bagi nistr suvite blonde si dupa albastre pentru a evita decolorarea care distruge firul de par

| MadeleineMadeMady a răspuns:

Pudra pentru decolorare si oxidant de 12. Si la pret Pudra era aproximativ 5 lei si oxidantu 3 lei depinde de unde cumperi

| Anca_Mihaela_1997 a răspuns:

Pai du-te la un magazin si ia-ti decolorant nu conta mult pana in 30 leibig grin