| madalnaisabel a întrebat:

M-am facut bruneta si m-am gandit sa imi fac niste suvite albastre. m-am decolorat si dupa m-am dat cu nuantator. si nu prea au iesit suvitele. in unele locuri sunt verzi in unele locuri nu s-a prins nuantatorul. si m-am gandit sa ma dau cu albastru ude metilthinking e vreo problema daca bag tot parul in apa cu albastru de metil?

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Nu cred ca s-ar prinde albastru de metil pe brunet dar nu ti-e mai usor sa-l aplici cu putina vata? asta stiu ca facea o colega de-a mea si ii ieseau bine.

1 răspuns:
| CausingCatastrophy a răspuns:

Mai bine le faci cu vata, dar albastrul de metil nu prea rezista, depinde cat de mult vrei sa dureze culoarea.