| mirabela26craiova a întrebat:

vreau sa`mi fac pierce langa buza(stiti voi ca o alunita)vreau sa`mi spuneti daca doare fff tare. putina durere nu strika.si spuneti-mi cam cat kosta unu cu tot cu gaura.mersi.app FUNDOAKA pentru kn imi rasp la tot

Răspuns Câştigător
| n0bodycaresab0utme a răspuns:

Presupun ca doare doar iti face o gaura in buza(iti perforeaza pielea)mai ales ca pielea din zona gurii e sensibila, cat despre pret e in jur de 80-150ron(eu nu am pierce dar e totus o bucata de metal cu forma trebuie sa coste ceva ca o bijuterie)oricm sper ca am fost de folos
FUNDA?

3 răspunsuri:
| BubuUu_3067 a răspuns:

Eu nu mi-am pus dar si-au pus 2 prietene de`ale mele si au spus ca nu au dat mult decat 40 lei si au spus ca la inceput timp de o saptamana cam asa nu puteau sa rada si le durea cat decat. Na acum nu stiu ce sa zic. Merita incercat, nu trebuie sa te sperii m`iau spus ca dupa ce le-a trecut durerea arata mortal si ca a meritat. Acum depinde si unde il faci, ai grija sa nu ti` se infectezee.
Sper ca te-am ajutat :* love struck`!

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Si eu mi-am facut piercing in buza de jos, chestia este ca eu l-am facut acasa (nu iti recomand laughing), nu doare deloc.
Cu tot cu gaura costa cam : 2 milioane
La unele pot costa si 1 mil si ceva
Succes!

| Ciomu a răspuns:

Doare. Poti sa mori din cauza durerii. Mai bine nu iti facewinking