| xoxo131 a întrebat:

Hei! as vrea sa va intreb care pierce doare mai tare. cel in buza sau cel in spranceana? am in buza si vreau sa'mi fac si in spranceana dar nu stiu cat de dureros e. (ps: vreau raspuns doar de la cei care au sau au avut )

2 răspunsuri:
| slowyhns a răspuns:

Nu am pierce in buza,am auzit ca doare.
In schimb am in spranceana, inainte sa imi dau gaura toti imi spuneau ca usutura, ca e durere maxima.

Iti spun sincer, nu doare chiar aproape deloc, simti doar o intepatura (nu chiar dureroasa) dupa care ai senzatia ca iti ia foc spranceana (e o senzatie placuta)
Sincer a durut mai mult in ureche decat in spranceana

PS: nu am dat la salon

| DaiannaVaicar a răspuns:

Cel mai tare doare in limba. Dintre buza si spranceana in spranceana evident:*