| Dicsaa a întrebat:

Vreau sa-mi tatuez numele ubitului si as vrea sa ma ajutati : Unde este mai putin dureros pentru un eventual tatuaj si daca este o durere suportabila? Multu anticipat :*

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce faco daca pe urmatorul il cheama altfel?

| trolololo a răspuns:

Fa-l pe frunte.
Cea mai mare prostie e sa îți tatuezi numele iubitului/iubitei.

| SaschaM a răspuns:

Un sfat de la o persoana cu 10 tatuaje: NU iti tatua numele iubitului. Daca vrei neaparat, faceti-va un matching tattoo. Adica sa va faceti amandoi acelasi tatuaj. Eu am unul cu sora mea - fiecare cate o inimioara pe incheietura happy

| JoeTPU a răspuns:

Eu as zice la incheietura.

| lumy4u a răspuns:

Nu face asta, o sa regreti mai tarziu. sad

| ang31989 a răspuns:

Draga mea ai grija sa nu regreti pasul acesta, o eventuala stergere sau modificare sunt dureroase si nu poti sa stii ce se intampla pe viitor iar ca sugestie ai putea sa iti tatuezi doar initiala numelui, e mai finut si cu bun gust, pe incheietura mainii sau pe interiorul unui deget! Succes!

| ang31989 a răspuns:

Du-te la pesti... haidi pa fa

| Dicsaa explică (pentru ang31989):

Iesi fa analfabeto, cacamas pe muia ta de zdreamtawinking

| BMWPower a răspuns:

La incheietura, am vazut multe fete cu tatuaje acolo, si este o durere suportabila.

| Dicsaa explică:

Si el si.a tatuat numele meuwinking Iar aia care n-au cf si comenteaza aiurea sunt niste panarama de oameni. Aia care habar nu aveti taceti dq din gura k nici nu stiti

| ang31989 a răspuns (pentru Dicsaa):

Fiecare de aici ti- a vorbit frumos, se pare ca tu esti panarama nu noiwinking

| Wøodenpints a răspuns (pentru Dicsaa):

Tu habar nu ai să scrii și vrei să-ți tatuezi un nume?

| Dicsaa explică:

Sa ma lingeti nu am nevoie de comurile voastre mawinking

| maymutzoy a răspuns:

Pe deget