| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau sa stiu cum se mai poate de prins parul la scoala, deoarece m-am saturat sa plec cu el pe spate...parul meu e lung si firele din partea stinga sunt intoarse spre dreapta...
Merci anticipat :*

6 răspunsuri:
| JASMYNA88 a răspuns:

Incearca sa il impletesti in 2. arata foarte fain si e foarte usor de facut, cauta fishtail tutorial pe youtube

| ruWssOiaLnF a răspuns:

Ai putea sa il impletesti... oricum, pentru mai multe optiuni cauta hairstyles for teenagers/school.De acolo m-am inspirat si eu.

| abriella a răspuns:

Cauta pe youtube cutegirlhairstyles, bebexo si luxy hair.acolo poti gasi niste idei bune

| Louy a răspuns:

Sfaturile mele(optiuni ff.interesante)
1.Impletit jos, intr-o parte(e super);
2.Prins o coada sus la spate si apoi impletit.
3.Prins sus intr-o parte si apoi impletit.
4.Coronita(impetitura)
5.coada simpla impletita jos la spate.
6. Puneti bigudiuri si lasa-l pe spate.
7.prindeti impletit intre parti firele din parti, apoi lasa-l pe spate sau prinde-l
8.O coada normala, sus
9.un coc sus.
10.Cosite.
La aceste mini coafuri poti adauga orice doresti. exemple:clamite colorate,ineluse,pocnitori,elastice frumoase, agrafe stralucitoare, coronite deosebite, esarfe invalatucite, funzi dragute.
SPER CA TE-AM AJUTAT. funda?
PWP:*