| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Acum am parul scurt si vreau sa il cresc mai jos putin de umeri. Vreau sa il cresc lung doar deasupra capului si prin parti foarte scurt.
Dar nu stiu exact pasii.
Trebuie sa il las sa creasca pur si simplu si doar prin parti sa ma tund sau trebuie sa ii fac ceva si la parul de deasupra capului?
Va rog sa ma ajutati daca stiti.
MERSI

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"parul..sa il cresc lung doar deasupra capului si prin parti foarte scurt..Trebuie sa il las sa creasca pur si simplu si doar prin parti sa ma tund...Va rog sa ma ajutati"

il lasi sa creasca pur si simplu si doar prin parti sa-l tunzi (vezi că știi?)