| blackporcelain a întrebat:

vreau sa stiu unde pot sa merg ca sa scap de cearcane, ma intereseaza la ce medic(estetician, nutritionist, dermatolog...etc)nu vreau sa ma operez ci vreau doar un regim, creme, etc. vreau sa-i spuneti doar specialitatea doctorului la care trebuie sa merg, FUNDA

2 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Incearca cu ulei de migdale dulci.La mine a mers.Le albeste.Bafta:*

| jojo_2491 a răspuns:

Mergi la medicul de familie, care iti va da trimitere la medicul specialist.probabil mai intai te va trimite sa faci niste analize, in urma carora iti va da si trimiterea.sanatate