| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cam ce as putea face sa scap de cearcane..Nu-mi spuneti gen "oboseala" etc. Daca aveti vreun link cu ceva creme sau stiti lasati raspuns; o3.

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Si eu aveam exact aceeasi problema! Am citit pe net, cum ai fi putut face si tu!
Pune-ti doua felii de castraveti pe ochi.Asta este cea mai buna varianta, iar in vreo doua saptamanii o sa vezi diferenta.Eu nu mai am aproape deloc.Si este si o varianta foarte ieftina si sanatoasa.

| AtateaConditii a răspuns:

Am auzit ca o felie de carof crud pus pe ochi functioneaza.