| pinkpinkbutterfly a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu daca a ati incercat epilarea definitiva cu laser? ati fost multumiti de rezultate? unde si cat a costat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer ceara calda!
Sau banda happy

Dupa ce ma epilez cu banda ma dau cu gbigul pentru un ultim retus :X
PA-PA

| pinkpinkbutterfly explică (pentru anonim_4396):

Da si eu prefer epilatul cu ceara, dar se zice ca in urma sedintelelor nu va mai creste par nu stiu cat de adevarat ar puteai fi si de aceea intreb.

| anonim_4396 a răspuns (pentru pinkpinkbutterfly):

Sincer, poate dupa ce implinesc 18 ani o sa imi fac o epilare definitiva...insa e foarte scumpa :)
Uite preturi orientative
http://www.angelrose.ro/epilaredefinitivaspl.html

Sincer...Se merita...
Cum am spus, poate in viitoar o voi face :D

pa-pa

| pinkpinkbutterfly explică (pentru anonim_4396):

Bine daca stai sa te gandesti nu ar fi chiar asa de scumpa, daca ar fi si chair cum se spune ar merita dar nu sunt asa de sigura si plus e asta sunt multe saloane care pretind ca efectueaza si pot pune ce suma doresc dar ma interesa daca chair dupa toate acele sedinte mai creste par sau nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru pinkpinkbutterfly):

Nu, nu mai creste!
Asta o stiu