| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a întrebat:

Vreau si eu niste idei e manichiura, modele mai exact. Dar nu orice model, eu obisnuies saa imi fac french, cu alb. Si as vrea o schimbre, dar tot french sa fie si tot cu albhee hee. Adica french-ul initial si ceva, nu stiu, in pluss. Idei? Care imi place funda!

3 răspunsuri:
| mari_3334 a răspuns:

Poti sa iti faci french cu buretele. e mai simplu :X si iasa frumos.
apoi poti sa iti lipesti tot felul de stickere(floricele, inimioare, fluturasi.) sau poti sa iei o bucata de celofan si sa pictezi pe ea cu oja ce vrei tu. o lasi sa se usuce bine si apoi cu un ac dezlipesti coltul, o iei cu o penseta si o lipesti pe unghie dupa ce ai dat cu lac. daca vrei sa ma mai intrebi ceva trimite-mi un mesaj si iti dau id-ul meuwinkingi