| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* vreau si eu niste sfaturi pentru a avea un ten frumos si curat, niste unghii lungi si sanatoase, si niste sfaturi pentru a ma mai ingrasa si eu, mai ales la picioare deoarece le am subtirisad. Multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| deeeeeeaaa a răspuns:

Nu te mai makia draga. si eu am renuntat la obiceiul astah. mai ales la fondul de ten. foloseste. o crema hidratanta. si un exfolinat o data pe saptamana. pentru unghii incerca ulei de ricin. lamaie. sau tinele 5 min de 3 ori pe zi. in ulei de masline caldutz. pentru picioare thinking love struck

baftaa love struck