| Madalina78 a întrebat:

As dori va rog frumos niste execitii (eficiente) pentru picioare mai frumoase,subtiri, lungi! !

Răspuns Câştigător
| Maria_Adinna_1994 a răspuns:

De obicei daca faci sport foarte mult picioarele se ingroasa pentru ca muschii cresc.Pentru intretinere si subtiere poti face alergari cam zece minute in fiecare dimineata si cateva fandari..in fiecare zi..Rezultatele se vor vedea dupa vreo 2 saptamani dar e nevoie si de multe legume si fructe pentru detoxifiere si combaterea celulitei. sportul ajuta la tonifierea picioareleor. Exercitii mai pot fi genoflexiunile, mersul cu bicicleta, si mai ales rolele

2 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Buna, poate te ajuta articolul asta: http://www.steroizi.ro/slabire/cum_sa_slabesti_la_picioare.php pare pe subiect

| Andrei_Razvan_1996_Mkyc a răspuns:

Cauta pe youtube. Sunt o multime de exercitii acolo.