| lexutza22 a întrebat:

Buna,vreau si eu niste site-uri unde pot sa comand online si sa vina comanda acasa, adica cosmetice si din astea va rog.Si trebuie sa fii major? sau cum va rog ajutat-ma!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sosostore a răspuns:

Nu stiu despre cosmetice, da clientilor care le-am trimis le ceream numele parintilor daca nu aveau peste 14 ani, cel mai indicat e prin fan courier, trebuie prezentat buletinul, dar prin fan courier poate ridica si altcineva in locul tau

| shrek892 a răspuns:

Http://bit.ly/1af0A1w
http://bit.ly/1axAXFW
cauta in sectiunea livrare sau detalii cumparare....nu cred ca trebuie sa fi major