| alexxyaSweet a întrebat:

vreau si eu o parere:

eu am parul pana la jumatatea spatelui.[nici prea lung nici prea scurt], e drept..si port ochelari de vedere cu rama de aia Wayfarer...ce spuneti, ar merge sa imi fac breton?

plzzz...doar o parere happy

Răspuns Câştigător
| roxyzuzu a răspuns:

Cred ca ai arate bine cu breton drept, asta e parere mae nu stiu daca o iti placa si tiehappy
funda?happy

5 răspunsuri:
| Patricia96 a răspuns:

Dahappy
Breton pe-o parte si cateva gherute!
te pup

| blk23 a răspuns:

Poti sa iti faci breton dar nu drept, unul asimetric, intr-o parte

Răspuns utilizator avertizat
| blk23 a răspuns (pentru alexxyaSweet):

Pentru ca capul tau o sa arate ca un patrat

| Lissa123456 a răspuns:

Depinde cat de mare ai fruntea... oricum iti recomand sa nu iti faci breton ca o sa arati ca o tocilarawinking