| Piisiiiii a întrebat:

Cum as putea sa ma tund avnd in vedere urmatoarele lucruri: vreau ca parul sa fie pana la umeri tuns, eu am parul pana la jumatatea spatelui, drept si cu breton intr-o parte. Nu as vrea sa ma tund chiar drept avand in vedere ca si parul este drept. Va rog idei si poze. Scuze de categorie.

1 răspuns:
| Eumhaeu a răspuns:

Pai eu zic ca dupa,, mofturile,, tale ai putea sa te tunzi bob. poti cauta pe Google,, tunsori bob fete,, Sper ca te-am ajutat. :d Funda? love struck