| radu a întrebat:

vreau si eu putin ajutor in special cred ca de la fete.
Vreau si eu niste idei pentru o imbracaminte de preferabil un costum. nu port prea des si nu am nici cea mai vaga idee ce sa-mi iau si ce sa caut sad
. P. S. e pentru banchetul de la sf de clasa 8 big grin

Merci merci si merci big grin

2 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

Sunt eu de vina sau toate costumele de baieti sunt asemanatoare?thinking Oricum ce e mai imp e sa adaugi costumului o camasa si/sau o cravata vesela, intr-o culoare care iti place sau te avantajeaza si asa vei iesi sigur din anonimat.

| Anecherry a răspuns:

Pai, un costum e un costum; cred ca ar fi trebuit sa ceri ajutor mai mult de la baieti decat de la fete; anyway, eu in locul tau m-as duce intr-un mall, acolo sigur vei gasi ceva care sa-ti placa. mult norochappy.