| LMihai1409 a întrebat:

Anul asta am banchetul de clasa a VIII - a si imi caut un costum. Vreau sa fie elegant si mai special. Imi puteti da niste link-uri va rog?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Comandati unul.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu iti cumpara costum de pe internet, fiindca poate nu se va potrivi cu marimile tale. Prima data trebuie sa il probezi. Iti recomand sa il cumperi dintr-un magazin offline, nu de pe internet. Nu e bine sa cumperi costume de pe internet. Blugi, pantaloni etc. da, dar nu costum. Eu nu as cumpara de pe internet costumul.