| Iulikutzzaa a întrebat:

Buna vreau niste idei pentru banchetul de anul asta (clasa a4a)deci vreau asa:despre:mancare, muzica, imbracaminte si jocuri idei pentru jocuri mersi mult papa:**funda celelor mai fumoase idei

Răspuns Câştigător
| MsPopidus a răspuns:

Pai voi incepe cu mancarea:
-Ce zici de pizza? Daca ti se pare foarte banal sau clasic clasa voastra ar putea face un meniu cu paste sau un snitel de pui cu cartofi prajiti.
Muzica:
-Fetelor foarte,,Hannah Montiste`` le place muzica Pop,iar baietilor,cred eu,Hip Hop (asta e cazul din clasa mea happy ).Ce ai spune de un CD cu ambele separat sau amestecat. O melodie buna pentru baieti poate fi: Flo-Rida -Low,sau Madcon-Beggin,pentru fetele,,Hannah...`` cred ca stii iar pentru rockeri (ca mine) poti alege Red Hot Chilli Peppers sau Tokio Hotel.
Imbracaminte:
-Daca aveti ca un bal,poti propune sa fie un bal vienez. Puteti purta masti,etc. Daca face-ti o petrecere la o cabana sau undeva te poti imbraca casual ori cu o fusta si un tricou ori o camasa.
Jocuri:
-Pune coada magarusului,Baba Oarba, Va-ti ascunselea sau tombola (jocuri de camera, daca nu vreti sah...happy )
-Baba Oarba, sau altele (in aer liber)
Draga Iulia, stiu prin ce treci.Anul acesta am si eu banchet si tot in clasa a 4-a sunt.Eu si clasa mea mergem la Durau, la pensiunea Perla.In raspunsul meu am scris ce as face eu in locul tau. Sper ca ti-am fost de ajutor! Distractie placuta la banchet!