| bianca5599 a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac suvite blonde, sunt bruneta si am tenul inchis...arata bine? Sau prinde macar culoarea? Daca nu, ce culoare sa imi fac suvite sa prinda?

7 răspunsuri:
| Crazyeo a răspuns:

Da, ar da foarte bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca niste mese.

| JulyStorm a răspuns:

Nuuuu! Invata din greselile altora. Daca esti bruneta si ai tenul inchis, blondul nu te prinde.
Incearca niste suvite roscate, roz... dar fara blond! happy

| CarlaElena a răspuns:

Nu prea se mai poarta suvitele la tinere, mai bine decoloreaza-ti varfurile. E la moda...

| HoneyCocaineee a răspuns:

Eu zic sa-ti faci suvite roscate love struck ai arata foarte bine happy

| bianca5599 explică (pentru HoneyCocaineee):

Am incercat si nu au prins pe parul meu, e negru foarte inchis

| HoneyCocaineee a răspuns (pentru bianca5599):

Atunci roz? tongue