| Crystynuta_Cristina_1995 a întrebat:

Buna vreau si eu sa ma fac blonda deci culoarea mea naturala este castaniu inchis m-am decolorat m-am facut blonda da nu blond blond ca nu m-i-a iesit si apoi am dat putin roscat si nu m-am mai vopsit si acum la radacini sunt castanii si prin par sunt blonda si roscata deci ce vopsea trebuie sa imi cumpar sa imi iasa blond
astept raspuns cat mai repede va rog

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca vopseaua wella, este foarte buna si prinde foarte bine insa iti recomand sa iei o pauza de la vopsit pentu ca l-ai distrus un pic cam mult cu toate aceste decolorari si vopsiri repetate.

| Bondarel99 a răspuns:

Deci iti trebuie neaparat un blond cenusiu ca sa neutralizezi roscatul ala.Palette are nuante frumoase, dar cam distrug parul, incearca A10.Si cand te vopsesti dati la radacini si stai jumate din timp si apoi intinde-ti vopseaua si pe restul parului, oricum radacinile vor fi mai inchise.Si ca sa ai un blond frumos ia-ti un sampon nuantator.

| CosminC86 a răspuns:

Buna! Din cate stiu de la mama si matusa'mea care sunt maniace in acest domeniu, vopseaua "Palette" este cea mai buna.
P.S nu crezi ca ai cam exagerat cu vopsitul? Eu asa cred... parerea unui nationalist

| iknownow a răspuns:

Dupa cum spui tu despre istoria parului tau... nu-ti recomand vopsire acasa, singura. Du-te la un salon e necesar de decolorare pe parti ale parului chiar si vopsirea tot asa se face! asta daca iti doresti sa ai o culoare uniforma! DAR daca vrei singura, vopseste-te o nuanta de saten deschis!