| Ariamnaa a întrebat:

Buna! Vreau si eu un parfum cu un miros foarte frumos de femei care va place foarte mult.

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Ellie Saab- Girl of Now
Alien- Mugler
Flowerbomb- Viktor Rolf
Miu Miu- Twist
212- Carolina Herrera

| Eireann a răspuns:

Pentru zi Calvin Klein Euphoria sau One ( e unisex dar mie imi place foarte mult).
Pentru seara/ noapte Black Opium sau Scandal.

| aaanamariaaa a răspuns:

Yves Saint laurent- Mon Paris ( este bestial) foarte delicat, este un parfum cunoscut, probabil l ai simțit macar odata, daca stai intr-un oraș mare.
Sau YSL -Libre
Sa te duci in sephora dacă ai în oraș și sa le testezi, sa vezi cum miros pe tine, fiindcă fiecare are un ph al pielii diferit, si difera de la fata la fata cum miroase un parfum.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Cred ca ar trebui sa investesti mai mult daca doresti un parfum cu un miros placut si care sa persiste.Eu iti las un site unde gasesti mai multe parfumuri. https://www.gardianul.ro/ingrijire/cele-mai-bune-parfumuri/

| unsimplubaiat123 a răspuns:

Baccarat rouge 540, iar daca nu vrei sa platesti acel pret extrem de piperat iti recomand ariana grande cloud, miroase la fel si e foarte ieftin, de asemenea e foarte persistent. Poti sa il iei online si cand iti va ajunge acasa 100% iti va placea. O fosta iubita il folosea mereu si cunoscand ul asa bine ti l recomand calduros! O seara buna!