| Carolina19 a întrebat:

Vreau un sfat. Pot merge in asa ceva la balul de absolvire?

http://www.google.com/......tp?/imgres r:3, s:203&tx=58&ty=74&biw=1280&bih=872

6 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Da de ce nu si ai putea sa o accesorizezi asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres

distactie placuta bibi:x

| dedfgv a răspuns:

Asa si asa

adica e un pic cam masculin stilul dar daca tia iti place si te reprezinta de ce nu

in Romania orce e posibil mai ales in materie de moda

| deutSa a răspuns:

Este o tinuta foarte draguta. Nu neaparat trebuie sa fii ca toate in rochite etc!

Imi place foarte mult tinuta! Iti poti ondula parul, sau ti-l poti indrepta apoi sa-ti "indoi" bretonul si sa ti-l dai intr-o parte. Nistecercei finuti, mai lungi ar fi foarte draguti si un lantic finut, o bratara si un inel e tot ce-ti trebuie!

Ca machiaj ai putea sa folosesti fond de ten,pudra,blush, ruj/luciu, tus si rimel!

| Daliutza a răspuns:

Daca iti place.du-te dar iti dau un exemplu o colega de-a mea a avut la banket tot cam asa ceva dar.era singura dintre noi care nu avea rochita si dupa ia parut rau...o rochita nu e scumpa si pentru o singura seara poti deveni o printesa de ce sa nu o faci?

| eu_2697 a răspuns:

Sincer...eu daca as fi in locul tau nu m-as duce cu ea straight face
ai putea sa te imbraci intr-o rochie mai elegantabig grin

| Alexandra_1669 a răspuns:

Da poti sa mergi asa la bal! Este foarte frumoasa creatia! Doar ca mai elegant si clasic este sa iti iei o rochie! Parerea mea happy