| anonim_4396 a întrebat:

Vroiam sa va intreb care e magazinul vostru preferat din acestea: Takko, New Yorker, C&A, Sprider, Foxbig grin?

Răspuns Câştigător
| Biby a răspuns:

Toate.love strucklove strucklove struck
Dar daca trebuie sa aleg:
Takko.
Al tau?

10 răspunsuri:
| friday a răspuns:

New Yorker ftw smug

| simiiii a răspuns:

Ahhh =p~ sunt moarta dupa toate. Cred ca cel mai multthinking Takko ( imi plac blugi, esarfele si bluzele ) si New Yorker ( tricourile ) de la C&A imi plac doar accesoriile ( cercei, bratari si inele. )love struck.

| annna a răspuns:

New Yorker:X

| andreutza05_1656 a răspuns:

C&A mereu am gasit o gramada de haine!

| Lockon a răspuns:

New Yorker :X

| JustMelavJustMe a răspuns:

Takko...Yubesk Crash One...am o multime de haine! Si la papuci imi placee mult LeonaRDO SI dEICHMAN

| Aოтuu a răspuns:

New Yorker love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al meu e New Yorker. Apoi Takko big grin!

| Ionuttt a răspuns:

New Yorker