| vicaalinaatleta11 a întrebat:

Care este magazinul vostru preferat de unde luati haine? Si de ce? happy

Răspuns Câştigător
| eli22 a răspuns:

H&M si calitatea laughing La noi in Romania nu prea gasesti produse de calitate,ori e Zara ori e Mini Prix, majoritatea hainelor aceeasi calitate o au.
In tara asta se plateste firma, nu calitatea.
Si sa-ti raspund la intrebare, nu am un magazin preferat...iau de unde gasesc ce-mi place, dar sa fie de buna calitate happy
Nu suport chinezariile din mall-uri si nici fake-urile.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am un magazin anume, iau de oriunde daca imi plac

| xgeanina a răspuns:

Mie imi place H&M, bershka si stradivarius. in magazinele astea mereu gasesc ceva care imi place si pretul este ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fusesem in juma de mall si nu gasisem nimic si am intrat in Berska si mi-am luat atatea laughing. Deci Berska pentru ca sunt pe gustul meu. thinking Mereu mi-a placut Berska la tricouri/bluze. Calitatea nu tine de firma. Pot gasi bumbac langa vascoza in orice magazin zic eu. Dar ador materialele de la nike si adidas daca e sa o luam asa laughing.

| TequilaG a răspuns:

Mie imi place sa cumpar de la Zara si H&M, pentru ca este marfa de calitate.

| Serree a răspuns:

H&M, C&A au haine de calitate si nu au pretul foarte mare.

| ELmirabell a răspuns:

H&M
Hainele sunt frumoase, isi merita pretul.