| anonim_4396 a întrebat:

Care este magazinul vostru preferat (de haine)?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al meu e second-hand-ul, motto-ul meu personal e "Purtate, da' curate!".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bershka, pot sa intru in toate magazinele dar doar aici gasesc haine pe gustul meu happy.

| LaNaibaa a răspuns:

American Skate; x
Ilotti.
H&M
Zara.
NewYorker.

| Peter28 a răspuns:

NewYorker!

| Amelia94 a răspuns:

Zara

| PinkCupcake a răspuns:

Mersii, cu Zara si H&M am umplut dulapu, da voiam si eu parerea altor oameni. big grin

| VineSoarele a răspuns:

New yorker, Bershka, Pull and bear

| EmiAmi a răspuns:

Bershka, Zara, New Look;)
uite si un video vlog care te ajta cum fi originala cand iti alegi hainele:

http://youtu.be/NWabUxiGzX0

| Ratzushk a răspuns:

Depinde ce cauti, sunt mult prea multe! Daca iti permite bugetul te sfatuiesc sa cauti magazinele H&M, DC sau Channel (astea-s preferatele mele. ), insa daca bugetul este redus poti sa mergi intr-un mall si sa cutreieri toata ziua cu prietenele tale sau prin oras, sa luati toate magazinele la rand. E distractiv si nici nu simti cum trece timpul. Fundita?batting eyelashes

| antoniab15 a răspuns:

cu siguranta new yorker, takko, h&m,

| monicamedeea a răspuns:

Nu exista zi in care sa merg la cumparaturi si sa nu trec si pe la magazinul Only For You din Mall Shopping Center Mercur (Ploiesti). Imi cumpar mereu cate ceva, fie el cat de mic: ori o rochita, ori accesorii si pantofi. Produsele sunt de buna calitate, in ton cu moda si pentru toate buzunarele. Va recomand si voua acest magazin!

| Nikki_Robert_1989 a răspuns:

Eu baiat, pe partea casual, in proportie de 50 % sunt branduri gen Nike, Adidas, Lotto, cealalta jumatate Kenvelo. Iar legat de partea eleganta, Benvenutti, House of Art, Pierre Cardin,