| Helene a întrebat:

Bunahappylove struck A venit vara happySi pot sa zic ca ma simt grasastraight faceAm colacei pe burta nu foarte multi dar daca ma imbrac in costum de baie se vede foarte naspasad Deci am cateva intrebari: 1. Ce sa fac ca sa scap de burtica? 2. Ce sa mananc? 3. Daca puteti sa imi dati cateva retete incercate de voi sau cateva site'uri orientativehappy Ofer funditsaaaalove struck

Răspuns Câştigător
| *.*.*.Punky love .*.*.* a răspuns:

M-am confruntat cu o problema asemanatoare vara trecuta...Pai numai manca paine, dulciuri si numai bea sucuri, daca vrei ceva rece si bun incearca apa cu lamaie si gheata, numai manca seara dupa ora 6, fa cat mai mult sport, daca ai ambitie vei reusii! Fii cruda cu tine!

Succes!

5 răspunsuri:
| Aura a răspuns:

Uite, poti incepe prin a manca putin si des, acum e vara. mananca si tu salate, incearca mancaruri exotice, iar cel mai important, seara nu manca ceva greu. eventual mananca si tu fructe. apoi, fa cate 20-30 de minute pe zi exercitii, cauta pe youtube, tot felul de exercitii care te-ar putea ajuta in fiecare particica a corpului. Dar incearca sa te tii de ele. La mine pot spune ca au avut rezultat. Bafta kiss ah, iar site-uri. mai bine scrii tu pe google si gasesti acolo, ceva care sa-ti placa tongue

| *.*.*.Punky love .*.*.* a răspuns:

Funditaaaaaaaaa, te rog!

| scumpika201093 a răspuns:

Mananca cirba de varza salate, mere peste nu manca prajeli

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Poi asa dintr-o zi in alta nu poti scapa de ei. Dar daca renunti la dulciuri, si trebuie sa bei fff multe lichide de ex. ceai, si mai ales apa.Sa faci exerciti macar 30 de min. pe zi.Si intr-o luna poate dai jos si 5 kg. Succes :*big hug
P. S. apa macar 2 litri pe zi.