| Andra_3307 a întrebat:

Buna:x...am gasit site-ul Looklet(pentru fete ). si baieti interesati de moda.va place? http://looklet.com/user/555491/wall acesta este contul meu puteti sa ma adaugati la prieteni multumesc:x

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Si eu am cont, dar nu stiu nici acum cum se trimite cerere de prietenie.

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Gata. Eu sunt doraaa. big grin

| T30D0RA a răspuns:

Mersi de fundita! :*

| wendy434 a răspuns:

Pai pe mine ma cheama dora434pink si ca sa adaugi la prieteni trebuie sa dai la profil si sa dai pe inima aceeia(follow)si cel la care i-ai dat sa iti dea si tie pe inima aia(follow) adauga-ma ca eu ti-am dat followhappy

| lolodropy a răspuns:

Interesant happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut site`ul happy

| Ariianagthebest a răspuns:

Super contul si eu am...cum te pot adauga la prieteni?big grin