| anonim_8413 a întrebat:

Ce parere aveti despre look'urile mele de pe "LOOKLET"?
http://looklet.com/user/688442

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Tinutele sunt foarte frumoase :X Alese cu bun gust.
Un sfat: incearca sa alegi un obiect mai colorat - o rochita verda sau o bluza galbena. big grin

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Sunt interesante, dar as fi preferat sa vad ceva mai vesel, mai spontan!:* oricum felicitari pentru ele:*

| CubuleţDeCiocolată a răspuns:

Pai.sunt OK, dar nu pentru mine...adica.stilul meu sunt doar 3 din cele de acolo
NU spun ca daca mie nu imi plac sunt urate.sau altcineva nu le apreciaza!

| Ana_8490 a răspuns:

Mie,una nu.mi plac. thinking

| NiKkKoOo a răspuns:

Mda...sunt destul de bune dar ...ttsi era mai dragut ceva mai legat de ceea ce se poarta mai nou ~!~