| pinkqueen98 a întrebat:

Buna:X care a fost cea mai tare nebunie pe care ati >facut-o:?laughing.[fuunda:X]

11 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu se zice.

| FlorinDiablo a răspuns:

Depinde la ce te referi, in ce consta nebunia sa zic asa am intrat cu motoru in masina de politie...Dar am facut si alte chestii de la distrus in discoteci...

| ColorBubbles a răspuns:

O data, am venit cu prietena mea de la cumparaturi si ea a ramas pe afara ca parintii ei au incuiat usa inainte de a pleca..pt ca blocul ei era construit deasupra deasupra unei pizzerii, am adunat toate lazile in care depozitau sucul si le-am pus una peste alta si ne-am urcat pe pizzerie..planul nostru era sa intram prin geam pentru ca statea la etaju 1..asa ca am avut noroc ca geamul de la baie era deschis..desi era inghesuit, prietena mea m-a luat in brate si m-a aruncat pe geam..am cazut direct in cada si m-am lovit la cap cam tare..am intrat in casa si umblam pe acolo sa gasesc cheile...am intrat eu pentru ca eu eram mai slaba si incapeam pe geamlaughing pana la urma am gasit cheile si i le-am adus..nu stiu cat de nebuna a fost aventura dar m-am distrat! :X :X

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Era vară.
Aveam 3 anișori.Era în timpul săptămânii.Un vecin, mai mare cu un an, venise la mine.Maicămea adormise.Cum poarta era închisă, am decis să evadăm.Am aruncat bicicletele amândurora peste gard(nu știu cum de nu s-a auzit ca să vină mama)Andrei(vecinelul)a sărit primul, după care eu.Am mers noi ce-am mers, și am ajuns în capătul străzii unde era un bar.O tanti la vreo 50 ani ne-a găsit, a întrebat clienții dacă ne cunosc, apoi ne-a luat la ea acasă dându-și seama că ne-am pierdut.Acasă.părinții mei, cât și a tovarășului meu de drum erau panicați.decid să meargă la poliție(se făcuse cam 7 seara)ei se gândesc să sune la radio și să anunțe dispariția plozilor. Bătrâna, asculta radioul.A sunat la numărul respectiv, și a doua zi dimineață ne-am văzut iar acasă.cam așa am fugit eu.
sauuu.
Odată, tot pe la 3-4 anișori, am găsit diluant de vopsea în baie (cei drept, era pus pe un raft f sus, dar deh..curiozitatea de copil)și crezând că-i suc, să beau o dușcă.mi s-a facut rău bineînțeles și m-au dus la spital.m-au legat de-un pat că nu voiam să stau acolo că era urat.maicămea n-a fost lăsată să stea cu mine deoarece avea probleme cu poliția, fiind suspectată că n-are grijă de mine.noroc cu tăticu și cu relațiile lui cp altfel ajungeam(după cum se voia)la stat.în a3a zi m-au externat și am ajuns acasă fericită.
am făcut foarte multe tâmpenii, mereu având probleme cu poliția laughing

| zahy a răspuns:

Am mers pe ghiata pana am cazut in apa. cand eram mici ne urcam pana incasa la un prieten pe dinafara plocului pe acele caramizi rosi. am sarit de la etaju 2. coboram de pe bloc cu funia iar la capatu de jos erau legate 2 galeti cu pietre. si multe alte tanpeni

| IonutAxi a răspuns:

Da cate nu am facut? Pai fac mumii din hainele mele, si le umplu cu iarba si le pun pe drum sau le arunc in fata la masini. laughing

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Pai sunt multe:am pornit dusul cand menasera era in cada sa o curete(era ape fierbinte),am spart un geam si am fugit,am intrat in casa bunicilor prin efractie si am mancat toata ciocolata cand nu erau acasa, am pus perna in aceea care face parturi la scaunlu profesorului si am dat vina pe un coleg, am mai dat cu pietre in masini, am dat cu pistolu cu apa vara cand masinile aveau geamu deschis in sofer, am injurat un prof pe fata.etc foarte multe

| BCoMichael a răspuns:

Masturbarea

| わたなべ久美子 a răspuns:

Buna, eu am mancat pasta de la pix laughing sau eram intr-un pod unde era mult fan si niste prieteni dormeau si le-am pus fan in ureche si apoi cautam chibrituri sa le dau foc, dar tata ma oprit straight face(aveam cam 5 ani happy

| BoBo7752 a răspuns:

Sex cu prietena in WC... dar shht sa nu afle lumeawinking...laughing