| Andrei777 a întrebat:

Careeeee e cea mai mare nebunie pe care ati facut-o? Cea mai tare are fundita:X

Răspuns Câştigător
| alexandrucorsate a răspuns:

M-am drogat 5 ani de zile de la 15 ani la 20, si credinta in Isus Hristos m-a facut alt om.

6 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Pai eram intr-a 7-a si imi placea de unu dintr-a 11-alaughing si ma duc eu la el si ii zic : am jucat adevar sau provocare si mi-a dat o fata o porunca sa iti cer id-ullaughing dar el zambeste si zice data viitoare si a plecat si apoi m-am gandit ca eu de fapt ma facusem de rasbig grin

era iarna. eram pe teren si era multa zapada si eram cu prietena mea. apoi a venit un baiat mai mare sa o ia sa o arunce in zapada si a inceput sa tipe si sa il zgarie pe saracu baiat de gat si apoi m-a luat pe mine m-a pus jos a inceput sa ma frece sa dea cu picioarele de imi intrase zapada si in chiloti dar faza naspa era ca eu in 10 min intram la ora si eram fleasca. apoi ma uit atenta si tipul de care imi placea se uita la mine si radea apoi am fost in clasa mi-am lasat geaca pe calorifer, si m-am dus la baie cand am trecut pe langa el si mi-a dat una la fund (bineinteles eu inghetata usura rau) si m-am preg sa ii dau o palma cand iese un coleg de-al lui (mai gay asa) si se trezeste cu o palma pe fata se uita la mine si zice "fai fata la naiba esti nebuna?"dar eu uitandu-ma la :X (el) ii zis pentru tine orice dar face el "a?" dar am avut noroc ca aveam castile in urechi si am zis ca vb la tellaughing

cea mai mare nebunie a facut-o un coleg intr-a 7-a.invatam de dimineata si si-a luat gazeta sporturilor. iar in ea super cadou: un prezervativ. baietii cand au venit la scoala el se ducea si le zice "iauita-ti ce mi-a dat la ziar" si aia radeaulaughing bineinteles eu spuneau sa il umple cu apa dar el cica "lasa-ti-mi prezervativul in pace"rolling on the floor. asa noi ne gandeam ca bineinteles nu are ce face cu el asa ca il va tine in buzunar. atoate bune si frum pana la ora de romana. intra profu in clasa si el face "ia uitati dom' prof ce mi-a dat la ziarrolling on the floor" si iti dai seama ca radeam toti. iar profu (fiind mai in varsta) spune "baga-l in buzunarlaughing"

| croissant a răspuns:

Dar am facut multelaughinglaughingEram in a 6'a si era iarna.nu eram atenta la ora de dirigentie...Ma gandeamla un baiat care imi povestise o faza.ma rog ceva de genu ca si el era la scola si numa vine profa la el la banca si ca nu stiu ce il intreba.si el o zis cartofi muratzilaughinglaughingDeodata Diriga vazand ca's cu nasu p sus.imi zice mie :" La ce te gandesti?". Si eu cum imi aminteam faza aia cu cartofi murtazi numa deodata zic..."Cartofi muratzi". Toata clasa o inceput sa rada.chiar si Drigalaughingin pauza imi ziceau mie colegi:"Te gandesti la cartofi murtazi?laughing

Eu intr`a8-a la orele de engleza vorbeam despre sex cu colegii (profu fiind cam afemeiat) si el se excita cumva.ne scotea la tabla si se uita ff insistent la fundu nostrulaughinghappy0ceilalti radeau in bank si`l intrebau "e buna aa?". si cand incepea toata clasa sa rada de el penibil (pentru el)... sau o faza cu profu d ist) ma enervase la culme ( nu ma suporta deloc) si il barfeam cu colegii si nu stiu cum deodata am zis tare "nu te vezi ca ai un metru si`o secunda" ) [ el fiind mic de statura km cat minelaughingse intoarce si`mi zice? "ce`ai zis?" la care eu " nimic dom`profesor, ma enerveaza colegu [ colegu, care la randu lui e si el pitiic ]. au fost mai multe faze comice, nu le mai tin minte pe toate, oricum a8-a a fost cel mai tare:X nu o sa uit niciodata!

| Gentiana a răspuns:

Pai.nebunie...
Eram odata cu mama in bucatarie si mi` a spus sa iau zaharul; si cand l-am luat, am lovit bolul cu zahar de clanta usii; bolul s-a spart iar zaharul a cazut pe jos.era vre`un kilogram acolo.
Si mai e una...
Eram intr-o vara in parc.ma plimbam cu rolele'm`a strigat o prietena si m-am uitat in spate, iar din fata venea un copil cu bicicleta.Si ne-am ciocnitlaughing
Acum rad dar atunci a fost rau.laughing

| pufoshenia_7680 a răspuns:

Pai am fost in a 6 a si odata a trecut diriga pe langa mine si stateam cu ppicioarele cracanate si sa impiedicat si a cazut dar intetionat am facut-o + ca am si ras de ea rolling on the floorrolling on the floor

| iNs a răspuns:

Mi-am aratat penisul colegei de banca in oras de istorie.big grin

| aleexandraa a răspuns:

I-am facut cadou dirigintei un vibratorrrolling on the floor) cred ca asta a foststraight face