| CafeaCuFrisca a întrebat:

Imi puteti da poze cu rochii pe care le-ati purtat la banchet de cala a VIII-a? Sau cum v-ati dori sa fie kiss Funda

Răspuns Câştigător
| KiddaDot a răspuns:

Uite aici darlin' : http://www.cristallini.ro/rochii-cocktail/baby-doll. Rochiile de aici sunt perfecte pentru un astfel de eveniment. Iti garantez ca daca ai aparea cu o astfel de rochie, nu ar fi nici macar o persoana care sa nu intoarca capul dupa tine! :* Eu mi-am comandat una dintre rochiile de acolo, si e absolut perfecta.

3 răspunsuri:
| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search sper sa-ti placa. eu le ador :D :D :D